IT Аутсорсинг у Києві!

IT Аутсорсинг від компанії Help-it – підтримка та обслуговування комп'ютерних систем!
Щодня ми розширюємо базу своїх клієнтів, оскільки ми пропонуємо свої послуги не лише великим фірмам, організаціям, навчальним закладам, а й приватним особам. Ми готові вирішити будь-яку проблему – як заправити картридж, виконати ремонт офісної техніки, ноутбука чи смартфона, так і відновити роботу сервера.
Серед очевидних переваг співпраці з нами:
Широкий спектр послуг. Ви можете довірити нам будь-яку техніку та завдання. Ми виконуємо ремонт офісної техніки, принтерів, фотоапаратів, смартфонів у Голосієвому, встановлюємо софт, забезпечуємо стабільну роботу серверної, встановлюємо відеоспостереження.
Оптимізація витрат на ІТ-інфраструктури. Help-it – це команда висококваліфікованих спеціалістів у різних галузях ІТ. Це дозволяє компаніям не утримувати штат фахівців (там де це можливо), а за необхідності звертатися до нашої допомоги, значно заощаджуючи на витратах обслуговування комп'ютерної техніки.
Економія вашого часу. Ви можете сконцентруватися на профільній діяльності, яка є джерелом доходу. А всі роботи із забезпечення стабільної роботи ІТ-інфрасткрутури ми візьмемо на себе.


Абонентське обслуговування в Help-it
Будь-яка техніка, навіть найпросунутіша, потребує періодичного обслуговування та ремонту. Якщо вам потрібний ремонт офісної техніки, ноутбуків у Голосієві, ви завжди можете звернутися до нас. Наші послуги – це:
- Встановлення та налаштування ПЗ, Windows;– усунення несправностей у роботі комп'ютерів та оргтехніки;– перевірка комп'ютера щодо поломок і вірусів;- Модернізація персонального комп'ютера;- Періодична профілактика, комплекс захисту від вірусів;- Безкоштовні консультації по телефону;– настроювання локальної мережі та доступу до Інтернету;- Оптимізація роботи комп'ютера;– підключення додаткових пристроїв та периферії (сканерів, модемів, принтерів тощо);– усунення несправностей у роботі системного блоку комп'ютера, заміна перегорілих деталей, чищення.
Компаніям та організаціям ми пропонуємо також повне або часткове абонентське обслуговування, яке включає:
- Віддалене адміністрування;
– доставка до офісу витратних матеріалів, комплектуючих та будь-якого іншого комп'ютерного обладнання.


Установка систем відеоспостереження у Help-it
Відеоспостереження – важлива частина забезпечення безпеки офісу, магазину, житлових приміщень. Ми допоможемо вам підібрати відповідну саме у вашому випадку систему відеоспостереження, встановимо її та забезпечимо комплексне обслуговування.
Наші послуги в галузі систем відеоспостереження:
– встановлення та обслуговування систем відеоспостереження;- Бездротове відеоспостереження;- відеоспостереження через Інтернет;– приховане/вуличне відеоспостереження;– відеоспостереження в офісі/квартирі/складі;– ремонт та монтаж відеоспостереження;– гарантійне та післягарантійне обслуговування систем безпеки;- Безкоштовні консультації.
За потреби наша компанія надасть сервери в оренду під ваші потреби.
Якщо у вас є які-небудь питання, телефонуйте до нашого сервісного центру на Голосіївській – ми обговоримо всі деталі майбутніх робіт. Чекаємо на ваші дзвінки і сподіваємося на плідну співпрацю.